KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13095187
nr 1309 5187
Oidentifierad konstnär. 1800-tal, Barn. Olja på duk, 45x36 cm. Ej signerad
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 24 februari 2020
kl 20:23:47
21/2 13:44:07
All världens barn (Lisa Larson)